poleć stronę

produkty

Fotomaty

19.09.2013

Fotomaty

 Przeznaczenie systemu
System automatycznego wykonywania zdjęć jest dedykowany do obsługi imprez, podczas których uczestnicy chcieliby uzyskać pamiątkowe zdjęcie np. parki rozrywki, baseny, zjeżdżalnie, tory kartingowe itp.

Zasada Działania
Założeniem tego systemu jest umieszczenie w wybranych punktach obiektu kamer, które wykonują zdjęcia w sposób automatyczny i przesyłają wykonane zdjęcia do serwera, służy on jednocześnie jako magazyn zdjęć. Monitory prezentacyjne umieszczone obok kamer umożliwiają wyświetlanie aktualnie wykonanych zdjęć wraz z jego indywidualnym oznaczeniem. Wybór i zakup zdjęcia następuje za pomocą klawiatury ekranowej w automacie sprzedażowym. Zdjęcia możemy wybrać poprzez selekcję na ekranie dotykowym.

Zakup zdjęcia i obsługa wielojęzyczna
Po wyborze właściwego zdjęcia automat poprosi o dokonanie płatności. Po dokonaniu płatności automat wydaje resztę i drukuje wybrane zdjęcie. Automat obsługuje języki: polski, niemiecki i angielski. Wybór języka następuje w dowolnym momencie poprzez wybranie piktogramu w postaci odpowiedniej flagi.

Obsługa Fotomatu
Automat do sprzedaży zdjęć wyposażony jest w 17” ekran dotykowy. Serwer przechowuje zdjęcia przez założony czas w zależności od konkretnych wymogów nawet do kilkudziesięciu dni. Wyzwalanie automatu zdjęciowego następuje automatycznie po otrzymaniu sygnału z odpowiednich czujników. Obsługa automatu sprzedażowego wymaga jedynie wymiany materiałów eksploatacyjnych oraz opróżniania kaset z gotówką. Wykorzystana jest rolka papieru do zdjęć  w formacie 10x15 cm.

made by desnet

© Office System 2011 | sekretariat@office-system.com.pl